فروش عمده انواع وسایل آتش بازی و نورافشانی

دسته بندی محصولات

نمایندگی وسایل آتش بازی و نور افشانی
انواع نور افشان.
.
همین حالا خرید کنید
نمایندگی وسایل آتش بازی و نور افشانی
انواع دودهای رنگی.
.
همین حالا خرید کنید

نمایندگی وسایل آتش بازی و نور افشانی

تم سیتی یکی از بزرگ ترین مجموعه ها و انواع نمایندگی وسایل آتش بازی و نور افشانی است که سعی دارد بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه کند. تولید وسایل آتش بازی و نور افشانی با بهترین متریال موجود در بازار همراه با پخش وسایل آتش بازی و نور افشانی در کم ترین زمان با تم سیتی.

محصولات پرفروش

انواع آتش بازی

لوازم آتش بازی جذاب جشن تولد

خرید لوازم آتش بازی جذاب جشن تولد

برگزاری جشن تولد نه تنها برای خود فرد بلکه برای افرادی که او را دوست دارند دارای اهمیت خاصی است. با وسایل آتش بازی می توانید هیجان و شادی تولد را برای خود و دیگران چندین برابر کنید..

لوازم آتش بازی جشن عروسی

خرید لوازم آتش بازی جشن عروسی

یکی از بهترین لحظات در زندگی هر فردی برگزاری جشن عروسی است که می توانید زیبایی آن را با آتش بازی چندین برابر کنید و خاطره ای شیرین و فراموش نشدنی برای خود و مهمانان بسازید..

لوازم آتش بازی جشن اختتامیه

خرید لوازم آتش بازی جشن اختتامیه

برای آنکه اختتامیه هر مراسمی به یادماندنی و خاطره ساز شود، استفاده از افکت های آتش بازی یکی از بهترین انتخاب ها است و می توانید جلوه خاصی به مراسم دهید و مورد توجه دیگران قرار بگیرید..

لوازم آتش بازی جشن افتتاحیه

خرید لوازم آتش بازی جشن افتتاحیه

اگر تازه کسب و کار خود را شروع کرده اید و به دنبال جذب مشتریان زیادی در همان ابتدای کار هستید با برگزاری یک مراسم افتتاحیه همراه با آتش بازی نظر مخاطبان بسیاری را می توانید جلب نمایید.

وسایل آتش بازی شب عروسی را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهم ‌ترین اتفاقات زندگی هر دختر و پسری جشن عروسی اوست که تمام تلاششان را برای بهتر برگزاری این مراسم می کنند. برای مراسم عروسی استفاده از لوازم آتش بازی در چند سال اخیر بسیار رونق پیدا کرده است. اگر جشن عروسی و مراسم شما در محیط بسته باشد استفاده از لوازم آتش بازی زمینی با احتیاط ممکن است اما استفاده از لوازم آتش بازی هوایی خطرناک می باشد ولی اگر مراسم شما در محیطی باز برگزار می شود به راحتی می توانید از لوازم آتش بازی هوایی نیز استفاده کنید.

جشن تولد پرسر و صدا

هر چه جشن تولد شما پرنور و پرشور و پرسر و صدا باشد شما خوشحال تر و شادتر هستید و بیشتر به شما خوش می گذرد.
اگر جشن تولدی در پیش دارید از نمایندگی وسایل آتش بازی و نور افشانی تم سیتی بخش محصولات وسایل شادی ساز بخرید.

تولید وسایل آتش بازی و نور افشانی

هزاران سال پیش از چین باستان تاکنون، در بسیاری از مناسبت های مختلف، مانند جشن های خانوادگی و یا جشن های ملی و مذهبی، آتش بازی به عنوان یک سنت همیشگی در برگزاری مراسم ها و جشن ها در ایران تبدیل شده است و امروزه جلوه های رنگارنگ و درخشان آتشبازی هوایی و آتش بازی زمینی، عضوی جدا نشدنی از جشن های ما است.

پخش وسایل آتش بازی و نور افشانی

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که این لوازم آتش بازی جذاب و هیجان انگیز چگونه کار می کنند و چه مدل هایی دارند؟ ما در مجموعه ی تم سیتی علاوه بر فروش محصولات آتش بازی به توضیح و آموزش کار با این وسایل نیز می پردازیم تا اطلاعات شما را بالا ببریم.

آخرین محصولات

]

X
1
    1
    سبد خرید
    کهکشان ۷ شوت2 اینچ
    1 X 447,000 تومان = 447,000 تومان